Kasdien atliekamas dviejų minučių veido masažas stimuliuoja kraujotaką ir limfos drenažą, todėl oda tampa natūraliai švytinti. Šis paprastas metodas paskirsto aliejus, mažina paburkimą ir veikia spaudimo taškus aplink žandikaulį, skruostikaulius ir skruostikaulius. Rezultatai paprastai pasiekiami per dvi savaites nuoseklios praktikos. Šį ritualą derinant su tinkama hidratacija, kvėpavimo technikomis ir maistingomis medžiagomis turtingu maistu, poveikis gali būti dar stipresnis. Šie moksliškai pagrįsti metodai veikia po odos paviršiumi ir padeda atskleisti skaistumą be brangių produktų.
Mokslas apie natūralų odos švytėjimą
Šviesumą, kuris suteikia odai sveiko švytėjimo, lemia tam tikri biologiniai procesai, vykstantys po odos paviršiumi.
Šie procesai susiję su ląstelių apykaita, kolageno gamyba ir tinkamu drėkinimo lygiu, kurį palaiko natūralus odos drėgmės barjeras.
Efektyviai veikiantis epidermis tolygiai atspindi šviesą ir sukuria švytėjimo įspūdį.
Ląstelių atsinaujinimas vyksta maždaug kas 28 dienas, todėl paviršiuje atsiranda naujų ląstelių. Ši apykaita kartu su tinkama mikrocirkuliacija, kuri aprūpina odą deguonimi ir maistinėmis medžiagomis, lemia natūralų odos švytėjimą.
Aplinkos veiksniai, mityba ir genetika taip pat daro įtaką šiems biologiniams mechanizmams ir veikia šviesos sąveiką su odos paviršiumi.
Rytinis veido masažas: 120 sekundžių švytėjimo ritualas
Trumpas dviejų minučių veido masažas kiekvieną rytą gali gerokai sustiprinti natūralų odos švytėjimą, nes stimuliuoja kraujotaką ir limfos drenažą.
Ši paprasta praktika padeda paskirstyti natūralius aliejus po odą, mažina paburkimą ir įtampą.
Šiam ritualui nereikia jokios specialios įrangos – tik švarių rankų ir kelių lašų veido aliejaus.
Švelniais judesiais į viršų praktikuojantieji turėtų sutelkti dėmesį į spaudimo taškus aplink žandikaulį, skruostikaulius ir skruostikaulius.
Apskritiminiai judesiai aplink akis padeda sumažinti tamsius ratilus.
Nuoseklumas duoda geriausius rezultatus, daugelis pastebi pagerėjusią tekstūrą ir skaistumą per dvi savaites kasdienės praktikos.
Drėkinimo įpročiai, keičiantys papilkėjusią odą
Nors rytinis masažas pažadina odos paviršių, tinkamas drėkinimas iš esmės pakeičia odą ląstelių lygmeniu. Specialistai rekomenduoja kasdien išgerti ne mažiau kaip du litrus vandens, papildant jį drėkinančiais maisto produktais, pavyzdžiui, agurkais ir arbūzais.
Ne mažiau svarbus ir vietinis drėkinimas. Ant drėgnos odos tepami hialurono rūgšties serumai įtraukia drėgmę į odos ląsteles. Kad produktai būtų maksimaliai naudingi, juos sluoksniuokite nuo lengviausio iki sunkiausio: tonikas, serumas, drėkinamasis kremas, tada veido aliejus, kad viskas susigertų.
Labai svarbu riboti dehidratuojančius veiksnius – mažinkite alkoholio, kofeino ir per didelio druskos kiekio vartojimą.
Drėkintuvai padeda kovoti su sausu patalpų oru, ypač žiemos mėnesiais arba kondicionuojamose patalpose.
Naktinio kvėpavimo technika ląstelių atsinaujinimui
Kadangi odos ląstelės aktyviausiai atsinaujina miego metu, specialūs kvėpavimo pratimai gali sustiprinti šį natūralų atsinaujinimo procesą.
Prieš pat miegą prieš pat miegą reikia 4 sekundes įkvėpti, 7 sekundes palaikyti ir 8 sekundes iškvėpti.
Ši praktika padidina deguonies patekimą į odos ląsteles ir kartu sumažina kortizolio kiekį, kuris paprastai trukdo odos atstatymui.
Praktikuojantieji turėtų atsigulti, vieną ranką padėti ant krūtinės, kitą – ant pilvo ir atlikti penkis kvėpavimo ciklus.
Reguliariai taikant šią techniką gerėja kraujotaka, ląstelių detoksikacija ir geresnis maistinių medžiagų įsisavinimas – visa tai prisideda prie natūraliai švytinčios veido odos be kosmetinių intervencijų.
Paprasti mitybos pokyčiai, didinantys odos spindesį iš vidaus
Nors išorinės procedūros labai prisideda prie odos sveikatos, vidinė mityba vaidina ne mažiau svarbų vaidmenį kuriant skaisčią odą. Keletas paprastų mitybos korekcijų gali pagerinti odos išvaizdą iš vidaus.
Omega-3 riebalų rūgščių, gaunamų iš tokių šaltinių kaip lašiša ir linų sėmenys, vartojimas stiprina ląstelių membranas. Daug antioksidantų turintys maisto produktai– uogos, juodasis šokoladas ir žalioji arbata – kovoja su laisvųjų radikalų daroma žala.
Tinkamas drėkinimas palaiko odos elastingumą, o citrusinių vaisių vitaminas C palaiko kolageno gamybą. Sumažinus suvartojamo cukraus kiekį, užkertamas kelias kolageno irimui ir sumažinamas uždegimas.
Probiotikai, esantys jogurte ir fermentuotame maiste, subalansuoja žarnyno bakterijas, o tai tiesiogiai veikia odos skaidrumą. Šie mitybos pokyčiai nereikalauja daug pastangų, tačiau labai pagerina odos skaistumą.